Room

Suite Me Pamje Nga Deti

Room Specifications

Accommodates: 
5
1
1
Double Bed: 
1
Single Bed: 
1
Sofa / Double Bed: 
1
View: 
Sea
24 Hour Check-in: 
Yes
Room Space Lot: 
43 sm

Me siperfaqe të përgjithshme prej 43m2, eshte e pajisur meë dhomë gjumi me nje krevat dopio dhe një sallon me një divan/krevat dopio dhe një shtrat tek, akomuditet per nje cift ose per nje familje komplet. Një tavolinë mund të gjenden edhe në dhomën e gjumit dhe ne sallon. Gjithashtu të dyja dhomat kanë air-condition e tyre dhe  TV Digitalb, edhe gardërobë me sirtar. Në të djathtë të tavolinës në sallon ju do të gjeni një frigorifer. Wireless internet është në dispozicion falas në të gjithë ndërtesën dhe të gjitha objektet e saj. Banjo është shumë e gjërë dhe të pajisur me të gjitha si peshqir, letër higjienike, shampo, sapun dhe dush. Disa suita ofrojnë ballkone në të dyja dhomat, ndërsa të tjerët kanë një ballkon vetëm në sallon. Nga balkoni ju sigurojm nje pamje fantastike te detit Jon dhe vecenarisht perendimin e djelit.

Breakfast, Wireless Internet, Cable TV, Air Conditioning, Heating, Hangers, Essentials, Shampoo, Laptop Friendly Workspace, Reception, Pool, Elevator in Building, Free Parking on Premises