Room

Dhome Dyshe me Pamje Nga Mali

Room Specifications

Accommodates: 
2
1
1
Double Bed: 
1
View: 
Mountain or Garden
24 Hour Check-in: 
Yes
Room Space Lot: 
23 sm

E bërë në mënyrë të përkryer për të akomoduar çiftet, ne madhësi e 23m2 , dhoma dyshe të ofron një krevat dopio. Një tavolin për laptop së bashku me TV Digitalb, air-condition ,frigorifer dhe wireless internet sigurojne pushime te rehatsheme . Përveç kësaj një gardërobë të madhe prej druri me varëse rrobash dhe sirtare do tju ndihmojn per sistemimin e gardërobës tuaj. Banjo është e pajisur plotësisht me peshqir , letër higjienike, sapun , shampo dhe dush. Me ballkon përballe  malit  te Cikes, te githa se bashku per t’ju ofruar pushime te kenaqshme.

Breakfast, Wireless Internet, Cable TV, Air Conditioning, Heating, Hangers, Essentials, Shampoo, Laptop Friendly Workspace, Reception, Pool, Elevator in Building, Free Parking on Premises