Room

Dhomë Treshe me Ballkon

Room Specifications

Accommodates: 
3
1
1
Double Bed: 
1
Single Bed: 
1
View: 
Partly Sea
24 Hour Check-in: 
Yes
Room Space Lot: 
29 sm

Me një hapësirë ​​të përgjithshme prej 29m2 dhomat treshe kane një krevat dopio dhe një krevat teke. Duke pasur hapësirë ​​të mjaftueshme është e mundur për të shtuar edhe një krevat portatif ose pallton fëmijësh . Ju do të gjeni tavolinë laptopi shumë të dobishme së bashku me TV Digitalb, air-condition dhe wireless internet e cila është falas dhe në dispozicion në të gjithë ndërtesën, si dhe frigorifer. Banjo ka të gjitha  duke përfshirë peshqir, letër higjienike , sapun, shampo dhe dush. Duke pasur një gardërobë të madh dhe dollap me varëse rrobash që ju mund të menaxhuar gjërat tuaja të lehtë . Dhoma Treshe ka ballkone me pamje nga Maja e Qorres dhe nga deti Jon.

Breakfast, Wireless Internet, Cable TV, Air Conditioning, Heating, Hangers, Essentials, Shampoo, Laptop Friendly Workspace, Reception, Pool, Elevator in Building, Free Parking on Premises