Perivolos Dhermi

Mirë se erdhët në Perivolos Appartments

 Dhërmi, Albania

Vetëm disa metra mbi bregun e bukur të Perivolos, në fshatin Dhërmi, Perivolos Appartments zotëron avantazhin e pamjes së mrekullueshme të perëndimit të diellit dhe të ujrave të kaltra të detit Jon. Çdo apartament është pajisur me të gjitha komfortet për të kaluar pushime të këndshme.

Afër detit, rrethuar me pyll lisash dhe ullinjsh, Perivolos Hotel të jep kënaqesi të veçantë.Garanton momente të rehatshme pranë pishinës, nën rrezet e diellit Mesdhetar dhe njëkohësisht mbrëmje të veçanta në baret e njohura buzë detit Perivolos.

Me siperfaqe të përgjithshme prej 43m2, eshte e pajisur meë dhomë gjumi me nje krevat dopio dhe një sallon me një divan/krevat dopio dhe një shtrat

Me një hapësirë ​​të përgjithshme prej 29m2 dhomat treshe kane një krevat dopio dhe një krevat teke.

E bërë në mënyrë të përkryer për të akomoduar çiftet, ne madhësi e 23m2 , dhoma dyshe të ofron një krevat dopio.